Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Центральна” успішно діє на ринку страхових послуг України з 1994 року. Щорічно Страхова компанія “Центральна” укладає більш ніж 30 000 страхових договорів з фізичними та юридичними особами. Це свідчить про те, що компанія змогла завоювати довіру у клієнтів.

            ПРАТ “СК “Центральна” здійснює свою діяльність на підставі Статуту та ліцензій виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

            ПРАТ “СК “Центральна” розміщує свої кошти на рахунках найбільш та надійних українських банках, серед яких: ПАТ “Укрексімбанк”, ПАТ “Ощадбанк”. Страхова компанія постійно працює над розширенням спектру страхових послуг для фізичних та юридичних осіб, приділяє значну увагу якісному обслуговуванню клієнтів під час настання страхового випадку. З цією метою компанією створена асистуюча група, яка бере на себе відповідальність за виконання сервісних асистуючих послуг, які пов*язані з виникненням страхових випадків, здійсненням страхового відшкодування  та супровідом застрахованих осіб.

            Головною метою нашої компанії є турбота про своїх клієнтів та надання надійного страхового захисту.