СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН

СК «Центральна» здійснює комплексне страхування подорожуючих, що складається з видів страхування, визначених Законом України «Про туризм» як обов'язкові і допомагає уникнути додаткових витрат у непередбачених ситуаціях до, під час і після подорожі, а саме:

 - Страхування медичних витрат, яке дозволяє отримати медичну допомогу в разі раптового захворювання, загострення хронічного захворювання або нещасного випадку;

 - Страхування від нещасних випадків, яке дозволяє отримати грошову виплату, якщо в разі нещасного випадку, що стався під час подорожі, наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть.

 Договори страхування укладаються без застосування франшизи і сублімітів.

 Для країн Євросоюзу термін страхування безкоштовно продовжується на 15 додаткових днів (відповідно до вимог ст. 15 Візового кодексу ЄС).

 Страхові виплати компенсують витрати на лікування та інші надані послуги в межах їх вартості і сплачуються протягом 5 діб з моменту надходження документів.

 Звертаємо увагу на переваги наших програм страхування:

 - До переліку страхових випадків додатково включені загострення хронічних захворювань;

 - Транспортні послуги доповнені витратами на квиток у разі затримки туристів за кордоном через хворобу;

 - Витрати на медичну евакуацію і репатріацію здійснюються в повному обсязі без застосування обмежуючих лімітів;

 - Додатково відшкодовуються витрати на дострокове припинення подорожі через хворобу або смерті родичів, відвідування родичами туристів, які захворіли і залишилися за кордоном для лікування, на відновлення загублених під час подорожі документів.

Добовий платіж: 15.00 Грн.

додатково до Програми А надаються такі послуги

Добовий платіж: 14.00 Грн.

додатково до Програми А надаються такі послуги

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH