Страхова компанія «Центральна» пропонує Програму страхування майна для фізичних і юридичних осіб.
За Договором страхування може бути застраховано майно, яке знаходиться у Вас у власності або в оперативному управлінні, передається/приймається в лізинг (оренду) або заставу, переробку, ремонт, транспортування, комісію, на зберігання тощо.

 Застрахованим може бути наступне майно:

 

Будівлі (виробничі, адміністративні, соціально-культурного призначення та громадського користування, що побудовані з цегли, каменю, бетону, дерева або є суцільно металевими конструкціями);

 

Житлові будинки, дачні (садові) будинки і господарські будівлі які належать Страхувальнику на правах власності або знаходяться в їх користуванні відповідно до законодавства;


  Господарські будівлі (гаражі, навіси, криті площі, складські приміщення, огорожі тощо);

 

Споруди (комунікації, системи, апарати, передавальні механізми та силові машини, інші механізми та пристрої);

ожі тощо);
 

Товарно-матеріальні цінності (надалі - ТМЦ), а саме: продукція, сировина, матеріали як власні, так і придбані Страхувальником з метою їх переробки, а також запаси товарів на складах, в магазинах, в незавершеному виробництві, інвентар;

 

Товарно-матеріальні цінності (надалі - ТМЦ), а саме: продукція, сировина, матеріали як власні, так і придбані Страхувальником з метою їх переробки, а також запаси товарів на складах, в магазинах, в незавершеному виробництві, інвентар;

  Трубопровідний транспорт і продукти (речовини), що по нього транспортуються;
  Риболовецькі судна і знаряддя лову; ment--> ожі тощо);

 

Майно може бути застраховане від наступних ризиків:


• Вогневих ризиків;

• Ризиків стихійних явищ;

• Пошкодження;

• Затоки;

• Протиправних дій третіх осіб.

 

За Вашим бажанням майно може бути застраховане як за повним пакетом ризиків, так і по окремо взятому.

Страхова сума при страхуванні майна встановлюється за згодою сторін в межах його дійсної вартості на момент укладення договору страхування.


Страхові платежі визначаються фахівцями нашої компанії. Розмір платежів залежить від набору страхових ризиків, виду та вартості майна, ступеня капітальності будівель, наявності пожежної та охоронної сигналізації, місцезнаходження та використання майна. При страхуванні з франшизою до страхових платежів застосовуються знижки.

 

 

Орієнтовний розмір тарифів

 

Ризики, які підлягають страхуванню

Тариф (% від страхової суми в діапазоні)

1. Вогневі ризики (пожежа, удар блискавки, вибух газу)

0,1%-1,00%

2. Стихійні явища: смерч, ураган, буря, шторм, тайфун, сходження снігової лавини, обвал, зсув, сель, повінь, паводок, злива, град, осідання ґрунту, затоплення ґрунтовими водами, падіння дерева і каміння, землетрус.

0,05%-0,7%

3. Пошкодження: падіння пілотованих літаючих об'єктів і їх уламків, наїзд транспортного засобу на застраховане майно.

0,2%-0,5%

4. Залив: Підтоплення водою внаслідок пошкодження водопровідної системи, каналізаційних і опалювальних систем, системи пожежогасіння, затоплення.

0,06%-0,60%

5. Протиправні дії третіх осіб: крадіжка, пошкодження застрахованого майна, в тому числі биття шибок, в результаті кради зі зломом, хуліганство або розбій.

0,10%-0,75%

 

Страхова компанія «Центральна» має досвід роботи і співпраці з різними банками України, з юридичними і фізичними особами які оформляють договори оренди майна, яке належить Фондам комунального і міського майна.

 

Згідно п.1 ст.10 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна" № 2269-XII від 10.04.1992 при укладенні договору оренди майна, яке належить фонду державного або комунального майна, орендар повинен застрахувати це майно;

 

Згідно ст. 10., ст 45 ЗУ "Про заставу" № 2654-XII від 02.10.1992 при отриманні кредиту в банку і оформленні договору застави, майно передане в заставу може бути застраховане на користь банку.

 Ми гарантуємо Вам спокій!