“Хто не подорожує, той не знає справжню цінність життя”

Мавританське прислів'я

 

Страхування подорожуючих

 

Страхова компанія «Центральна» успішно працює на страховому ринку України з 1994 року, надає страхові послуги в сфері ризикового страхування і спеціалізується на медичному страхуванні та страхуванні подорожуючих.


СК «Центральна» акредитована в посольствах країн ЄС та Шенгенської зони. 

 

Комплексні Програми страхування туристів, які виїжджають в усі країни світу.Мета поїздки:

Робоча
Туризм
Спорт
Гостьова

Страхові суми:

30 000 €

50 000 $

 

Території дії:

Країни Євросоюзу та Шенгенської зони;

Країни Південної і Північної Америки, Австралія;

Країни Азії та Африки (в т.ч. Туреччина, Єгипет, Алжир, Ізраїль, Марокко, Туніс) та ін.

 

 

Комплексні програми страхування подорожуючих туристів.

 

1. Страхування туристів, які виїжджають за кордон

 Страхування медичних витрат - Програма А

 

1. Медичні послуги:
1.1. Екстрена стаціонарна допомога;
1.2. Екстрена невідкладна і амбулаторна допомога;
1.3. Екстрена стоматологічна допомога в межах 200 Євро (гострий зубний біль або травма).
1.4. Оплата ліків (за рецептами лікаря на підставі оригіналів чеків, виданих в аптеках).
1.5. Організація і оплата лікування Застрахованого в стаціонарі після закінчення терміну страхування (якщо це необхідно за медичними показаннями, але не більше 15 діб).

 

2. Медичні перевезення:
2.1. Транспортування (з місця події до лікувального закладу або дипломованого лікаря).
2.2. Медична евакуація (з місця події будь-яким транспортним засобом до спеціалізованого медичного закладу або за місцем постійного проживання, включаючи витрати на одну супроводжуючу особу).
2.3. Організація і оплата вартості транспортування до місця постійного проживання в разі затримки за кордоном за медичними показаннями.
3. Репатріація (оплата вартості комплексу послуг з транспортування останків або урни з прахом в країну постійного проживання)
4. Послуги зв'язку (компенсація вартості послуг телефонного зв'язку з приводу повідомлення про страховий випадок).

Страхування медичних витрат - Програма В (розширена): Додатково до Програми А


5. Організація і оплата витрат на відвідування Застрахованої у разі його важкого стану (вартість квитків в обидва кінці, проживання в готелі до 4-х діб з сплатою 50 євро за 1 добу).
6. Організація і оплата витрат дострокового повернення Застрахованої особи (в країну постійного проживання в разі смерті або важкого захворювання найближчих родичів).
7. Організація і оплата витрат на евакуацію дітей до 15 років, які залишилися без нагляду внаслідок важкої хвороби або смерті Застрахованої особи.
8. Організація допомоги з пошуку і повернення багажу.
9. Організація і оплата вартості передачі термінових повідомлень в зв'язку з надзвичайними обставинами, які мали місце з Застрахованою особою.
10. Організація допомоги в разі втрати або крадіжки документів і оплата вартості цих послуг в межах 200 Євро.

2. Страхування туристів, які подорожують Україною

Страхування медичних витрат - Програма №2:


1.Швидка медична допомога (організація та оплата вартості послуг, пов'язаних з викликом лікаря або бригади швидкої медичної допомоги, лікувальними маніпуляціями на амбулаторному рівні, транспортування в медичний заклад).
2. Екстрена амбулаторна медико-санітарна допомога (організація та оплата вартості послуг, пов'язаних з лікуванням на амбулаторному рівні, включаючи консультації, діагностичні дослідження, медикаменти, перев'язувальні засоби).
3. Екстрена стаціонарна медико-санітарна допомога (організація та оплата вартості послуг, пов'язаних із стаціонарним лікуванням, включаючи медикаментозне лікування, діагностичні та лікувальні процедури, перебування в палатах, харчування).
4. Медичні перевезення

- Транспортування (організація та оплата вартості послуг з транспортування потерпілої особи з місця події до медичного закладу або дипломованого лікаря);

- Медична евакуація (організація та оплата вартості послуг з транспортування потерпілої особи з місця події в спеціалізований медичний заклад для надання необхідної допомоги);

- Репатріація (оплата вартості комплексу послуг з транспортування останків або урни з прахом до місця постійного проживання).

3. Програма страхування від нещасних випадків.


Страхування від нещасних випадків дозволяє отримати грошову компенсацію за нещасний випадок, який стався під час подорожі (поїздки) за кордон або по території України.

Звертаємо увагу, що розмір виплат визначається у відсотках від страхової суми, тому, чим вище розмір страхової суми, тим більшу грошову компенсацію Ви зможете отримати.

Страхові виплати у разі нещасного випадку виробляються:

- В разі тимчасової втрати працездатності в результаті нещасного випадку в розмірі 0,5% від страхової суми за кожен день амбулаторного лікування, або 1,5% - за кожний день стаціонарного лікування;

- У разі встановлення первинної інвалідності в результаті нещасного випадку:

- За ІІІ групу виплачується 50% страхової суми;

- За ІІ групу виплачується 75% страхової суми;

- За І групу виплачується 100% страхової суми, встановленої за нещасним випадком;

- В разі смерті Застрахованої особи в результаті нещасного випадку виплачується 100% страхової суми, встановленої в Договорі страхування.


Онлайн розрахунок СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ УКРАЇНОЮ
 


Онлайн розрахунок СТРАХУВАННЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ ЗА КОРДОН
 

 

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТА ОПЛАТИ ДОГОВОРУ СТРАХУВАННЯ

 

1) У разі надання Страхувальником недостовірних або завідомо неправдивих даних страховик має право відмовити в укладенні договору страхування.

2) При необхідності застрахувати декількох осіб у вікні "Правила" потрібно вказати по ним вихідні дані (серію та номер закордонного паспорта, прізвище та ім'я англійською, дату народження, ідентифікаційний код, адреса проживання, вид трудової діяльності).

3) У разі зміни термінів поїздки за кордон оформляється новий договір страхування.

4) Виставлення рахунку на оплату страхового платежу проводиться після уточнення всіх умов страхування з працівником страхової компанії за:

тел./факс:   (057) 340 39 42

(057) 764 81 90

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5) Договір страхування вступає в силу з моменту надходження страхового платежу на розрахунковий рахунок компанії.

Реквізити СК:

 Р / р 26508300342503 у Філії Харківського Обласного в АТ "Ощадбанк" м.Харкова
 МФО 351823 
код ЄДРПОУ 22643566

6) Дострокове припинення дії Договору страхування, термін дії якого менше 30 днів, здійснюється не пізніше, ніж за добу до початку поїздки.

7) Після початку дії Договору страхування страховий платіж у разі відмови Страхувальника від поїздки не повертається.

8) Дія Договору страхування може бути достроково припинено за вимогою Страхувальника або Страховика.


         У разі дострокового припинення дії Договору страхування за вимогою Страхувальника Страховик повертає страхові платежі за період, що залишився за вирахуванням нормативних витрат на ведення справи, які складають 30% від страхового платежу.

         Якщо вимога Страхувальника викликано порушенням страховою компанією умов Договору страхування, то Страхувальнику повертається страховий платіж в повному обсязі.

         Повернення страхового платежу здійснюється на підставі заяви встановленої форми від Страхувальника. Для подачі заяви Вам необхідно зв'язатися з нами за:


тел./факс:   (057) 340 39 42

(057) 764 81 90

 e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  skcenter @ukr.net


9) Доставка оформлених договорів страхування іногороднім Страхувальникам здійснюється через відділення "Нової пошти" (за вказаною адресою і номером відділення цієї пошти).

10) Отримати оформлений Договір можна в офісі компанії за адресою:

 61072, Харків, пр. Науки, 27-Б, оф. 605